Tisknout

Teplovzdušné panely využití

Teplovzdušné solární panely

poskytují okamžitý zdroj alternativní tepelné energie a díky svému efektu účinné formy ventilace výrazně zlepšují mikroklimatické podmínky uvnitř domů. Efektem účinné formy ventilace a s účinkem alternativního zdroje tepla výrazně snižují nebo odstraňují SBS (syndrom nezdravých budov) zatížení budov. Teplovzdušné solární panely lze po vyhodnocení osvitových podmínek a technického stavu budovy aplikovat na většinu staveb jako jsou rodinné a rekreační domy, technické objekty (sklady, garáže....) průmyslové a jiné komerční prostory.

Teplovzdušný solární panel s ohřevem

 

Umístění teplovzdušných solárních panelů

Teplovzdušný solární panel recenze

 

Technologie solárních panelů s ohřevem teplého vzduchu je zpravidla umisťována na obvodové konstrukce domů, ve výjimečných případech, pokud nelze využít nástěnný teplovzdušný panel je jako alternativní řešení možné i umístění teplovzdušného solárního panelu na střešní konstrukce. Další z možností, především pro nájemní byty nebo památkově chráněné objekty, je využití okenního solárního kolektoru Optimax. Tyto okenní teplovzdušné solární panely nevyžadují trvalou montáž a jsou snadno přenositelné.

 

 

 

 

 

Solární vytápění cena

Ověření podmínek je prováděno a cenová nabídka ZDARMA

 

zavolejte_mi

Teplovzdušné solární panely posouzení umístění a montáž

Výběr odpovídajícího teplovzdušného solárního panelu s ohledem na typ budovy a její osvitové podmínky jsou základním předpokladem pro správnou funkci a využití všech možností technologie. Doporučujeme před realizací provést nezávazné posouzení možností Vašeho domu. Po vyplnění formuláře zde... získáte přesnou představu o typu a provedení teplovzdušných solárních panelů pro Váš dům. Vyhnete se tak možnosti výběru nevhodného panelu. Posouzení a vypočet typů panelů zdarma.

Nástěnný teplovzdušný panel cena pro rodinný dům

Teplovzdušný panel svépomocná montáž

Teplovzdušný panel lze pořídit i v provedení pro svépomocnou montáž. V takovém případě obdržíte kompletní sadu příslušenství pro pohodlnou a nenáročnou svépomocnou montáž. V případě, že se rozhodnete pro dodávku tzv. "na klíč" získáte záruku profesionálně provedené odborné montáže při které využíváme nejmodernější diamantové vrtací techniky schopné realizovat montáž na jakýkoliv typ obvodové konstrukce včetně železobetonových i velmi masivních kamenných zdí. Při realizacích na běžné domy (cihla, porotherm, a pod.) je časová náročnost na montáž teplovzdušných solárních panelů cca 2-3h. Montáž je realizována z vnější strany objektu s minimálním omezením uvnitř domu v době realizace.

 

 

 

Solární vytápění domů - Solární vytápění chat a chalupSolární vytápění a ventilace - Solární ventilační a topný panel