Kód: ECOJET 1000 SKLENIK

EcoJet 1000 kolektor pro skleník

14 600 Kč 18 677,69 Kč Sleva 21 %
1

Ohřev a ventilace pro malý skleník bez nákladů na energie

EcoJet 1000 solární kolektor pro beznákladové vytápění a ventilaci menších rodinných skleníků. Modelová řada EcoJet je svou lehkou konstrukcí speciálně navržena a uzpůsobena pro použití na všech typech skleníků. Díky nízké váze a malým rozměrům lze využít i pro konstrukce foliovníků.

 

PROVOZ ZDARMA BEZ NÁKLADŮ NA ENERGIE!

 

Solární kolektor EcoJet 1000

  • ohřev a ventilace vzduchu pro skleníky
  • možnost umístění kolektoru ve svislé, nebo vodorovné poloze
  • možnost funkce větrání s ohřevem vzduchu
  • zlepšení vnitřního prostředí (mikroklimatu)
  • možnost změny parametrů kolektoru
  • možnost ovládání zapnout / vypnout
  • možnost atypických provedení kolektorů dle Vašich zadání >>

 

Parametry Solárního kolektoru EcoJet 1000

Rozměry 605mm × 1005 mm

Hmotnost 7 kg

Přívod vzduchu externí

Výstup 125 mm

Max. objemový průtok 80 m3/hod

Teplotní výšení max. cca 52°C*

**Pro přesný výpočet potřebného výkonu pro váš dům nás kontaktujte >>>

 

Kolektor EcoJet 1000 pro skleník

Standardní dodávka obsahuje kompletní příslušenství pro montáž na zeď (tloušťka zdi do 100cm - při větší síle zdiva nás kontaktujte pro zajištění odpovídajícího příslušenství). Regulace ON/OFF

 

Nevíte zda je možné využít tento typ kolektoru na vašem domě? Poraďte se s našimi techniky, vyplňte formulář a

zjistěte možnosti pro váš dům.

 

 

 

 

 

 

Zjistěte možnosti ohřevu pro váš skleník

Popište technikům vaše potřeby a doplňte základní informace k nemovitosti (adresa, typ nemovitosti).

Nevyplňujte toto pole:
Fotografie

 

 

 

 

 BANNER_DELSI-VETSI-RYCHLEJSI

 

 

 

 

 

* hodnota tepelného výkonu kolektoru je uvažována za ustálených podmínek a při úvaze jmenovitých výpočtových parametrů G = 960 W/m2 (sluneční osvit), tm = 52C (výstup z kolektoru (panelu)), te = 20?C (teplota exterieru) a instalovaný tepelný výkon jmenovité úrovně je určen bez ohledu na sklon či orientaci kolektoru, když se předpokládá kolmý dopad slunečního záření na aperturu kolektoru a při využití regulátorů Optivent nebo OptiControl s regulací průtoku vzduchu na 30% . Uváděné hodnoty jsou platné pro verze kolektorů objednaných od 1.11.2024.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 11.11.2024
Používám druhým rokem a až došetřím penízky určitě dokoupím i pro druhý z našich skleníků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola